Dawid Sikora

Założyciel i główny terapeuta. Jest pomysłodawcą HARMONIQ oraz licencjonowanym Structural Bodyworkerem. Wykorzystuje metodę (KMI) Thomasa Meyers’a, bazując na koncepcji Posturologicznej, Taśmach Anatomicznych i Manipulacji Powięziowej (FM). Jego praktyka to połączenie doświadczenia z ciągłą nauką poprzez liczne kursy i szkolenia.

Dawid Sikora - fizjoterapeuta / osteopata

Dawid Sikora

Osteopatia / fizjoterapia

Poznajcie naszego założyciela i głównego terapeutę – jest nim absolwent Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu oraz Akademii Osteopatii. To właśnie on jest pomysłodawcą i założycielem HARMONIQ.

Jest jednym z pierwszych licencjonowanych Structural Bodyworkerów w Polsce, metody Kinesis Myofascial Integration (KMI) opracowanej przez renomowanego amerykańskiego terapeutę integracji strukturalnej – Thomasa Meyers’a, autora koncepcji Anatomy Trains Concept. Jego podejście do terapii opiera się na solidnej podstawie – koncepcji Posturologicznej, Taśm Anatomicznych oraz Fascial Manipulation (FM), uzupełnionej o głęboką wiedzę zdobytą podczas licznych szkoleń z zakresu osteopatii.

Jego praktyka jest twórcza i dynamiczna, co odzwierciedla wieloletnie doświadczenie i nieustanną chęć nauki. Uczestnictwo w licznych kursach, warsztatach i konferencjach pozwala na ciągłe doskonalenie umiejętności i poszerzanie wiedzy, które z pasją przekazuje dalej. Jego celem jest nie tylko leczenie, ale także inspiracja i motywacja do dbania o zdrowie zgodnie z filozofią HARMONIQ.

Poznaj terapeutów HARMONIQ

Dawid Sikora - fizjoterapeuta / osteopata

Dawid Sikora

Założyciel i główny terapeuta. Jest pomysłodawcą HarmoniQ oraz licencjonowanym Structural Bodyworkerem. Wykorzystuje metodę (KMI) Thomasa Meyers’a, bazując na koncepcji Posturologicznej, Taśmach Anatomicznych i Manipulacji Powięziowej (FM). Jego praktyka to połączenie doświadczenia z ciągłą nauką poprzez liczne kursy i szkolenia.

Aleksandra Słotwińska

Aleksandra Słotwińska

Specjalizuje się w terapii indywidualnej dorosłych, dostosowując metody do konkretnych problemów motorycznych i bólowych pacjenta poprzez dokładną diagnozę. Stosuje m.in. techniki terapii manualnej, masażu leczniczego i  kinesiotapingu, a także korzysta z akupunktury mikrosystemów, aby zapewnić kompleksową pomoc i wsparcia pacjentowi.

Dietetyka kliniczna HARMONIQ Wrocław Krzyki

Katarzyna Muchorowska

Zdobywając wiedzę i doświadczenie, Kasia oferuje spersonalizowane rozwiązania dietetyczne, które pomagają w walce z różnymi schorzeniami, takimi jak insulinooporność czy nadciśnienie tętnicze. Jej podejście do dietetyki jest proste, ale skuteczne, promując zdrowe nawyki żywieniowe i aktywność fizyczną jako fundament dobrego zdrowia.

Łukasz Stonsiek

Łukasz Stonsiek

Opiera swoją praktykę leczniczą na koncepcji Anatomy Trains. Wykorzystuje techniki mięśniowo-powięziowe ATSI, pracę z bliznami metodą ScarWork, manipulację powięziową FM oraz modele FDM i chiropraktykę dr. Ackermanna.

Magdalena Biłoszewska

Magdalena Biłoszewska

Specjalizuje się w technologii żywności i żywieniu człowieka. Uczy jak dokonać zmian w diecie poprzez indywidualne podejście do pacjentów, skupiając się na stanie zdrowia i edukacji o zdrowych nawykach żywieniowych. Zbilansowana dieta jest ważna dla procesów regeneracyjnych i leczenia różnych chorób.